Podziękowania ślubne dla rodziców i świadków

Ślub to wielkie wydarzenie, które zarówno Para Młoda, jak i zebrani goście na zawsze zachowają w swojej pamięci. W tym wyjątkowym dniu świeżo upieczonym małżonkom towarzyszą bliscy – rodzina oraz przyjaciele. Często to właśnie oni pomagają także w przygotowaniach do uroczystości, służąc wsparciem i radą. W naszym sklepie internetowym znajdziecie jedyne w swoim rodzaju podziękowania ślubne dla rodziców i świadków. To miły gest, który pokaże, że doceniacie ich wkład oraz zaangażowanie.

Rodzice i świadkowie pomagają zazwyczaj zorganizować uroczystość ślubną – są nieocenionym wsparciem w tym niezwykle stresującym dla Nowożeńców czasie. Przygotowania do wydarzenia wymagają wielu poświęceń, a lista „rzeczy” do zrealizowania i upilnowania jest często bardzo długa. Świadkowie i rodzice, którzy uczestniczą w organizacji uroczystości, są dla narzeczonych oparciem. Między innymi dlatego warto ich uhonorować – proponowane przez nas drobne upominki pomogą Wam wyrazić wdzięczność za okazaną dobroć i wsparcie.

Podziękowania ślubne dla rodziców i świadków

Zamówicie u nas między innymi urocze mydlane kwiaty z własną dedykacją. Pięknie zapakowane i oryginalne upominki z pewnością uradują obdarowane osoby. Kolejnym drobiazgiem, przy pomocy którego okażecie wdzięczność za pomoc, są magnesy z dedykacją w kształcie serca. Umieszczamy je w ozdobnych woreczkach. Jeśli jednak poszukujecie nieco bardziej okazałych upominków dla świadków lub rodziców, być może zainteresują Was nasze wspaniałe mydlane bukiety z personalizowaną drewnianą tabliczką, na którą naniesiemy dowolną treść z podziękowaniami.

Godne uwagi i polecenia są też nasze boxy prezentowe. Piękne drewniane skrzynie skrywają kilka niespodzianek. Uchylając wieko osoba obdarowana zobaczy słodkości, brelok, personalizowaną naklejkę oraz butelkę. Gustowny zestaw będzie pasował charakterem do ślubnej uroczystości. Obejrzyjcie dokładnie nasze propozycje i wybierzcie upominki dla bliskich, dzięki którym Wasz ślub pozostanie na zawsze w ich sercach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium