Pierwsza Komunia Święta

Dekoracje, podziękowania dla gości, gadżety, pamiątki i naklejki na komunię

Imprezy okolicznościowe to doskonała okazja, by spotkać się z bliskimi i wspólnie świętować ważne wydarzenia. Należą do nich między innymi takie okazje, jak roczek i każde kolejne urodziny, chrzest, komunia, a także ślub i wesele. By ich świętowanie było jeszcze przyjemniejsze, warto zadbać o odpowiednią aranżację miejsca, w którym planowane jest przyjęcie. My proponujemy nietuzinkowe dekoracje na chrzest, komunię i nie tylko.

NaklejkiOzdobne.pl - wyjątkowa oprawa ważnych wydarzeń

Proponowane przez nas produkty pomogą pięknie ozdobić stół na przyjęcie, a także całą salę czy też mieszkanie bądź pokój. Ponadto mogą stanowić skromny i oryginalny pomysł na prezent oraz podziękowania dla gości na komunię, chrzest czy też inne uroczystości - to także świetna pamiątka z okolicznościowej imprezy.

W asortymencie posiadamy personalizowane naklejki, magnesy, pudełka na słodycze, winietki, metryczki urodzinowe, świeczniki, świeczki i nie tylko. Wszystkie dekoracje i podziękowania dla gości wykonujemy pod indywidualne zamówienia po akceptacji przez kupującego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na I Komunię Świętą: