Podziękowania dla gości weselnych

Ważne wydarzenia pragniemy celebrować w gronie bliskich osób. Do takich okazji z pewnością należy ślub i często następujące po nim wesele. Warto podkreślić wdzięczność za obecność w tym wyjątkowym dniu - naszą propozycję stanowią drobne upominki, które idealnie sprawdzą się jako podziękowania dla gości. Taki gest z pewnością zostanie doceniony i sprawi, że uroczystość na długo pozostanie w pamięci zarówno rodziny, przyjaciół, jak i innych osób zebranych tego dnia.

Podziękowania dla gości w sklepie NaklejkiOzdobne.pl

Wśród naszych propozycji znajdują się lizaki z naklejką i kokardką, magnesy, breloki z otwieraczem, świece zapachowe oraz szklane świeczniki. Każdy produkt możemy spersonalizować dzięki naklejce z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu. Do wyboru są różne wersje podziękowań, a także formy oraz warianty kolorystyczne. Dzięki temu będą się pięknie prezentować w każdej aranżacji stołu weselnego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także do kontaktu - służymy pomocą w razie dodatkowych pytań i z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiednich upominków.