Świeczki podziękowania na Komunię

Komunia święta – świeczniki, świeczki podziękowania dla gości i pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

W jaki sposób podziękować gościom za przybycie na I Komunię ? Doskonałym pomysłem będą świeczki w szkle o pięknym zapachu lasów skandynawskich oraz drewniane lub szklane świeczniki. Zarówno świeczki, jak i świeczniki dla gości I komunii ozdobione są personalizowaną naklejką z uroczą grafiką lub drewnianym dodatkiem z grawerem. Taka forma podziękowania dla gości komunijnych jest niezwykle nowoczesna, a przy tym bardzo elegancka.

Oferujemy oryginalne zestawy pamiątkowych świeczników, świeczek zapachowych z personalizowanymi naklejkami i dodatkami okolicznościowymi w pełnym zakresie kolorów, wzorów i kształtów. Wydruki wykonujemy na folii samoprzylepnej lub laserowo na innych materiałach. Proponujemy kilkadziesiąt wzorów gotowych zestawów „ I Komunia Święta” z personalizowanymi wydrukami. Wszystkie zestawy pierwsza komunia święta posiadają indywidualne dane dziecka, imię i datę komunii świętej. Dodatkowo do pamiątkowych zestawów okolicznościowych świeczek z pierwszej komunii świętej polecamy woreczki z organzy, które mogą być pomysłowym opakowaniem dla naszych pamiątek. Świeczniki, świeczki zapachowe to oryginalne podziękowania, które z pewnością będą miłą pamiątką dla naszych gości.

Świeczki w szkle o pięknym zapachu lasów skandynawskich oraz drewniane lub szklane świeczniki. Zarówno świeczki, jak i świeczniki dla gości I komunii ozdobione są personalizowaną naklejką z uroczą grafiką lub drewnianym dodatkiem z grawerem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium