Prezenty i pamiątki na Chrzest Święty

Narodziny dziecka to wielka radość i ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny. Wyjątkową chwilę można upamiętnić na różne sposoby. Jednym z nich są zaś proponowane przez nas piękne metryczki ze zdjęciem malucha. To także nasz niezawodny pomysł na prezent na Chrzest Święty, czyli pierwszą uroczystość dziecka.

Uważamy, że kolekcjonowanie pięknych momentów jest ważne. Każda rodzina pisze swoją własną historię, a z biegiem czasu pewne zdarzenia mogą się zacierać w pamięci. To dlatego zbieramy fotografie czy listy. Również z tego powodu obdarowujemy się pamiątkami. Nasza metryczka, którą wręczycie rodzicom i maluchowi, będzie przywoływać jedne z najmilszych wspomnień, kiedy rodzina się powiększyła i powitała na świecie nowego członka.

Upominki na Chrzest Święty

Każda metryczka jest personalizowana i oprócz imienia dziecka zawiera datę, godzinę i miejsce urodzenia, wagę i wzrost malucha, a także imiona ukochanych rodziców. Będąc klientem naszego sklepu możesz zamówić wersję ze zdjęciem szkraba lub jedną z uroczych grafik, które przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych. Metryczki, które wręczycie z okazji narodzin dziecka lub podczas chrzcin wykonane są na krośnie malarskim z suszonego drewna sosnowego o grubości 2 cm. Dostarczony do Was produkt będzie się wyróżniał ostrością obrazu i nasyceniem kolorów. Nawet po czasie ozdoba będzie się prezentowała tak samo jak w dniu, w którym go otrzymaliście.

Metryczki na Chrzest Święty, z okazji narodzin lub urodzinek to wspaniały i oryginalny dodatek do dziecięcego pokoiku. Zawieszony nad łóżeczkiem lub postawiony na półce czy parapecie obrazek będzie przypominał o chwili, która raz na zawsze zmieniła życie. Kiedy maluch podrośnie i spojrzy na metryczkę, z pewnością także uzna, że to wspaniała pamiątka. Personalizowane produkty możecie zamawiać w trzech dostępnych rozmiarach. Nie znaleźliście pośród naszych propozycji interesującej opcji? Skontaktujcie się z nami – wspólnie zastanowimy się, co możemy dla Was zrobić i wybierzemy szatę graficzną, która przypadnie Wam do gustu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium