Lizaki i słodycze na Komunię

Komunia święta – lizaki personalizowane z kokardą podziękowania dla gości i pamiątka pierwszej komunii świętej

Pierwsza Komunia Święta to szczególnie ważny dzień dla Twojej pociechy. Lizaki komunijne są smacznym podziękowaniem dla gości, którzy pojawią się na ceremonii Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka. Doskonale sprawdzą się jako słodki podarunek,a także będą świetnie wyglądać w roli dekoracji stołu.

Polecamy pamiątkowe lizaki personalizowane z kokardą i zadrukowaną naklejką w pełnym zakresie kolorów i wzorów jako pamiątka dla gości. Wydruki wykonujemy na folii samoprzylepnej z personalizowanym tekstem pamiątkowym. Oferujemy kilkadziesiąt wzorów gotowych wzorów lizaków z kokardą „ I Komunia Święta”. Wszystkie lizaki pierwsza komunia święta posiadają indywidualne dane dziecka, imię i datę komunii świętej. Dodatkowo do pamiątkowych lizaków z pierwszej komunii świętej polecamy woreczki z organzy, które mogą być pomysłowym opakowaniem dla prezentów dla naszych gości. Lizaki personalizowane z kokardą to oryginalne podziękowania dla gości i fajna pamiątka.

Lizaki na Komunię posiadają personalizowane naklejki z imieniem dziecka oraz przepiękną grafikę i będą świetnie prezentować się przy nakryciach dla gości. Lizaki można dodatkowo ozdobić kolorową kokardą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium