Komunia Święta

Komunia święta, magnesy i naklejki jako pamiątka pierwszej komunii świętej

Magnesy podziękowania dla gości komunia święta

Wychodzimy z założenia, że każda okazja jest dobra, by spotkać się z bliskimi osobami i wspólnie celebrować zarówno te mniejsze, jak i większe uroczystości. Jedną z nich bez wątpienia jest komunia święta, która stanowi ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziny. Często na ceremonię oraz następujące po nim przyjęcie zapraszani są rodzice chrzestni, dziadkowie, a także inni członkowie rodziny i przyjaciele. Warto przygotować dla nich małe upominki w ramach podziękowania dla gości za obecność w tym wyjątkowym dniu. To również prosty sposób na nietuzinkową pamiątkę tego wydarzenia.

Podziękowania dla gości i pamiątka pierwszej komunii świętej

W ofercie posiadamy magnesy, świeczki, świeczniki, otwieracze, personalizowane lizaki z kokardą, mydełka, sole, kadzidełka, a także naklejki w wielu ciekawych wariantach. Na większości produktów możemy zamieścić imię dziecka, a także datę uroczystości.

Przy każdym produkcie zamieściliśmy szczegółowy opis, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Komunia święta – magnesy podziękowania dla gości i pamiątka pierwszej komunii świętej

Wykonujemy magnesy drukowane na folii magnetycznej o grubości 0,4 mm w pełnym zakresie kolorów, wzorów i kształtów. Wydruki dodatkowo zabezpieczmy folią – laminatem. Oferujemy kilkadziesiąt wzorów gotowych magnesów „ I Komunia Święta” lub personalizowane magnesy z własnym zdjęciem dziecka. Wszystkie magnesy pierwsza komunia święta posiadają indywidualne dane dziecka, imię i datę komunii świętej. Każdy zamawiający magnesy na pierwszą komunię świętą otrzymuje projekt magnesu do akceptacji. Dodatkowo do pamiątkowych magnesów z pierwszej komunii świętej polecamy woreczki z organzy, które mogą być pomysłowym opakowaniem dla magnesików. Magnes na lodówkę to oryginalne podziękowania, które z pewnością nie trafią do kosza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl