Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Ozdoby Świąteczne – Naklejki Świąteczne 0
Ozdoby Świąteczne – Naklejki Świąteczne

Ozdoby Świąteczne – Naklejki Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkanocne to najbardziej rodzinne święta w naszym kraju i najbardziej rodzinny czas jaki spędzamy z naszymi bliskimi w ciągu roku. Każdy chce spędzić okres świąt w gronie rodzinnym, wśród najbliższych i przyjaciół. Wszyscy pamiętamy atmosferę świąt z domu, pamiętamy zapachy pieczonego ciasta, sprzątanie mieszkania, zgiełk i zamieszanie z przygotowaniem prezentów. Staramy się dekorować i ozdabiać nasz dom lub mieszkanie, robimy własnoręcznie lub kupujemy dekoracje i ozdoby świąteczne żeby stworzyć niepowtarzalną atmosferę świąt. Ubieramy choinkę, oświetlamy lamkami posesję, ozdabiamy wejście do dom, ozdabiamy okna, dekorujemy balkon. Oferujemy Państwu nasze oryginalne i niepowtarzalne ozdoby świąteczne - naklejki świąteczne na okna, naklejki na ścianę choinki, świąteczne naklejki 3D z motywami Świąt. W prosty, szybki i tani sposób możemy ozdobić nasz dom lub mieszkanie oklejając ściany, meble, drzwi, okna lub szyby samoprzylepnymi naklejkami świątecznymi z folii PCV. Polecamy naklejki z różnymi motywami kojarzącymi się z świętami, jak: Święty Mikołaj, renifery, bałwanki, choinki, płatki śniegu, gwiazdki, postacie z bajek przebrane za Świętego Mikołaja, jajka wielkanocne, bazie i wiele innych.

Ozdoby świąteczne - naklejki na ścianę Strażak Sam

 Naklejki na ścianę Strażak Sam Święta 3D

Ozdoby świąteczne na okno – naklejki na okno

Naklejki świąteczne na okna wykonujemy przez wycięcie ploterowo określonego wzoru po obrysie z folii PCV oraz naklejenie na naklejkę papieru transportowego, który ułatwia aplikację naklejki czyli przyklejenie naklejki do podłoża. Naklejki świąteczne na okno najczęściej są jednokolorowe co umożliwia aplikację naklejki na szybie od wewnątrz lub na zewnątrz (dotyczy naklejek białych). Oczywiście naklejki można przyklejać na okno, szybę, ścianę, meble, drzwi, czyli na każdą powierzchnię płaską. Naklejki samoprzylepne PCV można aplikować wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz, są odporne na warunki atmosferyczne. Naklejki na okno można przyklejać w całości lub wycinać poszczególne elementy wzorów i rozmieścić według własnego uznania, własnej aranżacji wystroju.

Naklejki świąteczne na okno - bomki

 Świąteczne naklejki Bombki Gwiazdki

Ozdoby świąteczne na ścianę – naklejki na ścianę

Naklejki świąteczne na ścianę wykonujemy przez wycięcie ploterowo określonego wzoru po obrysie z wydrukowanej na folii wielokolorowej grafiki. Naklejki drukujemy na własnych profesjonalnych ploterach drukujących o bardzo wysokiej jakości druku z głębią dającą efekt trójwymiarowy. Stosujemy tylko farby ekologiczne. Naklejki kolorowe drukowane posiadają grafikę tylko z jednej strony, można je aplikować na każdą powierzchnię płaską. Natomiast nie zaleca się rozcinać naklejki gdyż grafika stanowi jednolity określony wzór. Głównym motywem naklejek ściennych są kolorowe choinki i postacie Świętego Mikołaja. Ponadto polecamy szczególnie dla dzieci kolorowe naklejki 3D na ścianę przedstawiające postacie z bajek z motywami świątecznymi.

Naklejki świąteczne na ścianę - Mikołaj i Renifer

Mikołaj z Reniferem naklejki świąteczne na okno

Naklejki na ścianę choinki 

Naklejki na ścianę Choinki

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl