Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Naklejki dla dzieci 2
Naklejki dla dzieci

Naklejki dla dzieci

Urządzając pokój dziecka musimy zadbać również o jego aranżację wystroju wnętrza. Podstawową sprawą przy planowaniu wyposażania pokoju dziecka jest funkcjonalność i wygoda użytkowania ale nie mniej istotne są dodatki, ozdoby, dekoracje, które sprawią, że będzie oryginalnie, przyjemnie i kolorowo. Przedstawiamy pomysł na nowatorski sposób fajnej i taniej aranżacji wystroju pokoju dziecka, który nada wyrazistego wyglądu pomieszczeniu, a co najważniejsze stworzy miłą atmosferę. Kolorowe naklejki na ścianę to świetny i niedrogi sposób na odnowienie ścian oraz nadanie im nowoczesnego i przytulnego wyglądu.

naklejki na ścianę dla dzieci Strazak Sam - NaklejkiOzdobne.pl

Naklejki na ścianę 3D dla dzieci Strażak Sam - wizualizacja

Naklejki dla dzieci 3D

Polecamy kolorowe naklejki 3D dla dzieci drukowane na folii samoprzylepnej do samodzielnego przyklejenia. Sklep internetowy NaklejkiOzdobne.pl jest bezpośrednim wykonawcą naklejek dla dzieci. Kolorowe naklejki 3D na ściany drukujemy na własnych ploterach zgodnie z wybranym wzorem na folii PCV, a następnie wycinamy ploterowo po obrysie kształt naklejki. Drukujemy najnowszymi metodami z efektem głębi o bardzo dobrej rozdzielczości i wysokiej jakości, co daje efekt trójwymiarowości. Naklejki dla dzieci posiadają permanentny klej akrylowy, wodny, ekologiczny oraz nadruk wykonany farbami ekologicznymi. Można je stosować wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Nasze kolorowe naklejki samoprzylepne można przykleić na ściany, szafy, drzwi, szyby, czyli praktycznie na każdą powierzchnię płaską.

Naklejki na ścianę dla dzieci 3D - Kubuś Puchatek i Przyjaciele - NaklejkiOzdobne.pl

Naklejki na ścianę dla dzieci 3D Kubuś Puchatek i Przyjaciele - wizualizacja

Naklejki postacie z bajek

Oferujemy setki gotowych wzorów i formatów kolorowych naklejek do dekoracji pokoju dziecka praktycznie w każdym wieku. Wykonujemy naklejki dla dzieci imiona na indywidualne zamówienia, naklejki postacie z bajek i kreskówek, naklejki piękne widoki i zwierzęta oraz naklejki praktycznie z dowolną grafiką wybraną lub dostarczoną przez klienta. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i dopasowujemy do potrzeb zamawiającego. Szczególnie pięknie prezentują się naklejki na ścianę 3D z serii: Kraina Lodu – Elsa 3D, Samochody sportowe i terenowe 3D, Auta CARS 3D, Okna 3D dla dzieci, Postacie z bajek 3D, Sport, piłka nożna 3D. Naklejki przedstawiają między innymi takich dziecięcych bohaterów, jak: Kubuś Puchatek i Przyjaciele, Scooby Doo, My Little Pony, Psi Patrol, Epoka Lodowcowa, Madagaskar, Masza i Niedźwiedź, Minionki, Myszka Miki, Smerfy, Spider-Man, Strażak Sam i wiele innych.

Naklejki na ścianę 3D dla dzieci Spider-Man - NaklejkiOzdobne.pl

Naklejki na ścianę dla dzieci 3D Spider-Man - wizualizacja

 

Naklejki dla dzieci 3D Psi Patrol - NaklejkiOzdobne.pl

Naklejki na ścianę dla dzieci 3D Psi Patrol - wizualizacja

Komentarze do wpisu (2)

12 listopada 2018

Naklejki prezentują siw świetnie. Ale co zrobić jak naklejka nie trzyma się dobrze ściany i na bokach odstaje, odkleja się. To psuje cały efekt dekoracji. Proszę o poradę.

14 listopada 2018

Witaj Michał, Domyślam się, że posiadasz naklejkę ścienną, kolorową, drukowaną na folii PCV i ciętą po obrysie. W przypadku jaki opisujesz można zastosować kilka metod podklejenia naklejki do podłoża czyli aplikacji naklejki do ściany. Pamiętaj! Nie należy rozciągać naklejki, jak również dotykać jej warstwy klejącej. 1. Niektóre tzw. "zmywalne" farby nowego typu (lateksowe, silikonowe, hybrydowe, itp.) posiadają tłustą powłokę zabezpieczającą przed zabrudzeniem, co może powodować odklejanie się naklejki od ściany. Ścianę można pozbawić powłoki zabezpieczającej w miejscu odklejania się naklejki przecierając ją ściereczką lub tamponem zwilżonym spirytusem lub czystą wódką. Nie powoduje to zmiany koloru farby i nie pozostawia żadnych śladów na ścianie. Po odparowaniu alkoholu można spróbować ponownie podkleić końce naklejki. 2. Jeżeli pierwszy sposób nie da pozytywnego rezultatu, to można podjąć próbę podklejenia naklejki używając dodatkowego kleju. Klej powinien być dostosowany do rodzaju zastosowanej farby. W większości przypadków dobre rezultaty daje klej do podklejania tapet. 3. Po podklejeniu naklejki do ściany polecam dobrze dogrzać naklejkę suszarką zwłaszcza krawędzie naklejki aż będzie widoczna faktura ściany. Nakleję w trakcie dogrzewania należy dociskać do ściany. 4. Jeżeli już próbowaliśmy kilkakrotnie podklejać naklejkę i nie dało to pozytywnych rezultatów, a krawędzie naklejki są podniszczone, rozciągnięte lub pofałdowane to pozostaje nam tylko obcięcie krawędzi naklejki po obrysie do miejsca dobrze przyklejonego do ściany. Nieraz wystarczy obcięcie wąskich pasków krawędzi żeby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Zespół: NaklejkiOzdobne.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl